اخبار

با نهایت تأسف و تأثر با خبر شدیم دکتر محمدرضا شرفی جم، استاد دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، دعوت حق را لبیک گفته و رخ در نقاب خاک کشیده است.

این استاد فرهیخته که از صاحب‌نظران و پژوهشگران حوزه فلسفه تعلیم و تربیت بود، علاوه بر آموزش دانشجویان، تألیف آثار و مقالات علمی ارزشمندی را نیز در کارنامه و سوابق علمی پژوهشی خود دارد که بی‌شک ثمرات فعالیت‌های پربار و پربرکت این استاد فرهیخته، ماندگار خواهد ماند. مؤسسه فرهنگی پیام غدیر این افتخار را دارد که در طول حیات با برکت این استاد اخلاق مدار به دفعات از حضور ایشان در جلسات آموزش خانواده و مربیان بهره برده است. 

مؤسسه فرهنگی پیام غدیر درگذشت این استاد فرهیخته را به خانواده سوگوار ایشان، دانشجویان، استادان و همکاران این استاد ارجمند تسلیت گفته، رحمت و غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم و اجر و شکیبایی برای بازماندگان از خداوند منان مسئلت می‌نماید.


اخبار

این مرد پایان ندارد

مؤسسه فرهنگی پیام غدیر در آستانه اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران برگزار می کند. در این مسابقه کتاب " این مرد پایان ندارد " نوشته سید علی بنی لوحی که توسط انتشارات راه بهشت به چاپ رسیده است، به صورت رایگان در اختیار تمامی همکاران قرار گرفت. همکاران گرامی پس از مطالعه این کتاب به پرسش های طرح شده پاسخ خواهند داد. 

اخبار

مؤسسه فرهنگی پیام غدیر از اولین مجموعه هایی بود که با شیوع همه گیری ویروس کرونا اقدام به برپایی آموزش مجازی در همه مقاطع تحصیلی نمود. در کنار مباحث آموزشی و تربیتی دانش آموزان، مؤسسه فرهنگی پیام غدیر از برنامه های ویژه اولیاء نیز غفلت ننموده است. کلاس های مدرسه عالی تربیتی مادران در ترم جاری به صورت برخط (آنلاین) در حال برگزاری است. روزهای یکشنبه استاد سرکار خانم ریحانی درس روان شناسی رشد را برای مادران گرامی تدریس می کنند و در روزهای سه شنبه میزبان سرکار خاانم دکتر همیز با درس همسرداری هستیم. 

اخبار

در روزگار شیوع کرونا که آحاد ملت شریف ایران برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه دست به دست هم داده اند معلمان عزیز نیز به نوبه خود در این جهاد ملی مشارکت نموده اند. دبیران دلسوز مؤسسه فرهنگی پیام غدیر از همان روزهای نخست تعطیلی مدارس آستین همت بالا زدند. حدود 600 فیلم آموزشی رایگان، عمدتاً در دوره دوم دبیرستان در دسترس دانش آموزان و معلمان سراسر کشور قرار گرفته است. 
علاقه مندان می توانند جهت بهره برداری به سایت مؤسسه به نشانی www.payamghadyr.com مراجعه کنند. 
امید است سایر مدارس برتر کشور نیز به این پویش بپیوندند و در جهت برقراری عدالت آموزشی گام بردارند.